Lijsthandelaren

BLOEMEN & PLANTEN

Bloemen Fiori, Europalaan 89b, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 86 86 66 www.bloemenfiori.be
FloraTrend, Rijksweg 717, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 76 78 31 www.floratrendhome.com

BOEKHANDEL – BUREEL-& SCHOOLGERIEF

De Dobbelkelder (gezelschapspellen retail), Brammert 24, 3650 Dilsen-Stokkem, 0486 46 09 65 www.dedobbelkelder.be
Krantenshop Verkissen, Europalaan 58, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 40 70

BOUWMATERIALEN -TEGELHANDEL

Bouwpunt Deckers nv, Rijksweg 891, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 56 75 21 www.bouwpuntdeckers.be

Dienst toerisme Dilsen-Stokkem

Dienst toerisme Dilsen-Stokkem, Negenoordlaan 2, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 21 71 www.toerisme-dilsen-stokkem.be

DIER-TUIN- & HOBBYCENTER

Horta Goldstein-Craemers BVBA, Burg. Henrylaan 7, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 56 46 www.horta.org/nl/winkels/horta-dilsen-stokkem-rotem

ELEKTRO

Elektro Braeken, Burg. Henrylaan 36, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 67 28

FRITUUR - KEBAP - PIZZERIA

Flo's diner, Bergerkampstraat 45, 3650 Dilsen-Stokkem, 0478 05 35 98
Frituur Bart, Haagstraat 19, 3650 Dilsen-Stokkem, 0496 76 36 72 www.frituurbart.com
Kebapzaak pizzeria Rotem , Burg henrylaan 8, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 24 87 69 www.rotemkebab.be

GASTRONOMIE

Horeca De Wissen, Medaertstraat 42, 3650 Dilsen-Stokkem, 0468 20 32 21 www.de-wissen.be
Hotel Aunomdedieu, Nieuwstraat 42, 3650 Dilsen Stokkem, 0495 51 73 90 www.aunomdedieu.be
Traiteurdienst Jacky Jaeken, Rijksweg 770, 3650 Dilsen Stokkem, 0495 51 73 90 www.traiteurdienstjackyjaeken.be
Vivendum Hostellerie-restaurant, Vissersstraat 2, 3650 Dilsen-Stokkem, 0484 50 38 03 www.restaurant-vivendum.com
’t Pure Genot, Stationsstraat 138, 3650 Dilsen-Stokkem, 0475 21 57 33 www.tpuregenot.be

GESCHENKEN-VOEDING-DECORATIE

Bakkerij Bemong, Europalaan 71, 3650 Dilsen-Stokkem, 0496 55 05 43 www.bakkerijbemong.be
Bakkerij Gonissen-Corstjens, Borreshoefstraat 1B, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 40 06
Bakkerij Houben, Hoogbaan 147, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 52 78
Bakkerij ‘t Haegske, Haagstraat 9, Dilsen Stokkem, 089 75 50 44 www.haegske.be
Chocolique , Europalaan 66, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 30 44 84 www.chocolique.be
Doopsuiker Jill, Rijksweg 189, 3650 Dilsen-Stokkem, 0498 66 34 52 www.doopsuikerjill.be

GROENTEN & FRUIT

Colson, Rijksweg 530, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 79 20 56 www.colsonfruit.be

HOEVEWINKEL

Domein Ommersteyn, de Schiervellaan 5, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 61 59 63 www.facebook.com/DomeinOmmersteyn

INTERIEUR & MEUBELEN

Idee M Interieur, Rijksweg422 bus2, 3650 Dilsen-Stokkem, 0496 87 94 16 www.idee-m.be

JUWELEN

Edelsmid Brebels Ine, Europalaan 75, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 41 47 50 www.inebrebels.be

KAPSALON – ZONNEBANK -SCHOONHEIDSSALON

Beautyque Schoonheidssalon, Tugela 4, 3650 Dilsen-Stokkem, 0486 10 23 30 www.beautyque.be
Kapsalon Gijsen Magda, Zavelstraat 46, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 42 01
Kapsalon Hairlounge, Arnold Sauwenlaan 64/1, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 24 81 80 www.hairlounge.be
Studio Kim, Borreshoefstraat 94a, 3650 Dilsen-Stokkem, 0484 80 94 24
Xandra's Beautysalon, Heirbaan 42, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 23 34 74 www.xandrasbeautysalon.be
Zonnecenter Gervi, Europalaan 54, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 15 55 www.gervi-zonnecenters.be/zonnecenters/dilsen

KLEDING

Mavi Lingerie, Europalaan 73/3, 3650 Dilsen-Stokkem, 0498 73 16 66 info@mavilingerie.be
Vanhoof Dameskleding, Rijksweg 416, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 79 34 11 www.vanhoofdameskleding.be
Vanhoof Herenkleding, Rijksweg 453, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 51 89 www.vanhoof-mode.be

LOGIES

Hotel Aunomdedieu, Nieuwstraat 42, 3650 Dilsen Stokkem, 0495 51 73 90 www.aunomdedieu.be
Hotel De Maretak, Watermolenstraat 20, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 78 38 www.hotelmaretak.be
Hotel-restaurant Beau Séjour, Dorpsstraat 59, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 77 91 www.hotel-beau-sejour.be
Vivendum Hostellerie-restaurant, Vissersstraat 2, 3650 Dilsen-Stokkem, 0484 50 38 03 www.restaurant-vivendum.com

MACHINES-TUIN-PARK

Bongers Mathieu, Rijksweg 849, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 56 33 33 https://sites.google.com/site/bongersgrasmaaiers/

MASSAGE WELLNESS EN GEZONDHEID

De Kolibrie, Speltstraat 27A , 3650 Dilsen Stokkem, 0472 36 66 17 www.praktijkdekolibrie.be
Elaisa Wellness, Nationaal Parklaan 7, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 39 09 96 www.elaisawellness.com
Energiek met Miek, Stationsstraat 102 C, 3650 Dilsen-Stokkem, 0496 94 32 93 www.miekbrebels.be
La Vita Sana, Bakkershoefstraat 9a, 3650 Dilsen-Stokkem, 0496 29 35 72 www.inforegio.be/massages-la-vita-sana-dilsen-stokkem
Suzy Jacops- Voetreflexologie & massages, Rijksweg 203 bus 1, 3650 Dilsen-Stokkem, 0479 59 30 82 www.suzyjacops.be
Wellness Dil-Zen, Rijksweg 329, 3650 Dilsen-Stokkem, 0486 95 32 93 www.dil-zen.be
Wellness la Myrrhe, Watermolenstraat 20, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 78 38 www.hotelmaretak.be
Wellness Orchidee, Rijksweg 64, 3650 Dilsen-Stokkem, 0468 16 03 82 www.wellness-orchidee.be

OPTIEK

Optiek Hons, Europalaan 73/3, 3650 Dilsen-Stokkem, 0472 40 72 03 www.optiekhons.be

REISBUREAU

De Reisboetiek, Burg. Henrylaan 57b, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 73 57 www.dereisboetiek.be

SLAAPCOMFORT

Danini Slaapcomfort, Rijksweg 49, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 70 44 www.danini.be

STREEKPRODUCTEN

Huize Timmermans, Burg. Henrylaan 35, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 79 34 83 www.huizetimmermans.be

SUPERMARKT / VOEDING

Carrefour Market, Europalaan 104a, 3650 Dilsen-Stokkem, 0473 55 22 72 www.carrefour.eu
Het Festijn, Kapelstraat 17/4, 3650 Dilsen-Stokkem, 0498 60 86 02
M'Oats & More , Zavelstraat 8, 3650 Dilsen-Stokkem, 0497 43 99 29 www.moatsandmore.be
Slagerij Prikken, Eindestraat 2, 3650 Dilsen-Stokkem, 0477 77 28 03 www.prikkenbvba.be
Spar Expres Elen, Langstraat 26a, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 66 21
Spar Expres Stokkem, Maasstraat 15, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 66 21

VERF

Algemene schilderwerken Ronny & Ian, Schoolstraat 69, 3650 Dilsen-Stokkem, 0495 71 87 14

WIJN EN DRANKEN

Dranken Verslegers, Rijksweg 732, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 79 39 30 www.dranken-verslegers.be
Gin and Flowers, Europalaan 89a, 3650 Dilsen-Stokkem, 0472 10 43 01 www.ginandflowers.be
Grapes House of Wines, Kempenstraat 21, 3650 Dilsen-Stokkem, 089 75 46 95 www.grapeshouseofwines.com
Wijndomein Thilesna, Watermolenstraat 8, 3650 Dilsen-Stokkem, 0496 59 80 84 www.wijndomein-thilesna.be